شاخص بورس اوراق بهادار در بیست و پنجمین روز دی ماه سال ۹۵، با رشد ۲۵۴ واحدی در پله ۷۸ هزار و ۸۷۶ واحد و شاخص فرابورس با ریزش بیش از یک واحدی به پله ۸۲۹۹ واحدی سقوط کرد.

به گزارش تاجرپرس، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۵۴ واحد رشد در پله ۷۸ هزار و ۸۷۶ واحدی ماند.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۶۶ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۴۵۷ میلیون و ۸۳۷ هزار ریال در بیش از ۵۶ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۸۹ واحد، شاخص بازار اول ۱۶۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۴۷۸ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۱۳۸ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۱۱۰ واحد رشد و شاخص بازار دوم ۶۱۲ واحد روند مثبت را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز، ایران خودرو، سرامیک های صنعتی اردکان، سایپا دیزل، سایپا، پارس خودرو، کالسیمین با روند مثبت و پالایش نفت بندرعباس با روند منفی  در معاملات امروز متوقف شدند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از یک واحدی به  پله ۸۲۹ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۱۷۲ هزار و ۸۳۵ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۲۹۱ میلیون و ۳۵۵ هزار ریال در بیش از ۲۰ هزار نوبت معاملاتی داد وستد شد.

در معاملات بازار فرابورس پاکدیس، معدنی کیمیای زنچان گستران، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، شرکت مواد ویژه لیا، آتیه داده پرداز با روند مثبت و نمادهای پالایش نفت لاوان و زرین معدن آسیا با روند منفی به کار خود پایان دادند.