بانک صادرات ایران به منظور پاسخگویی مطلوب‌تر به نیاز مخاطبان و مشتریان سقف مبلغ تراکنش‌ها در سامانه همراه بانک را افزایش داد.

این بانک در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان، ارتقاء کمی و کیفی خدمات و همچنین توسعه خدمات قابل ارائه از طریق اینترنت و همراه بانک را در دستور کار قرار داده و در این زمینه سقف مبلغ تراکنش های سامانه همراه بانک را افزایش داد.
بر این اساس مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ٢۵٠ میلیون ریال با استفاده از رمز حساب و مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب به مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال با استفاده از رمز یکبار مصرف (رمز تولید شده توسط دستگاه رمزیاب مورد استفاده در سامانه بانکداری اینترنتی) افزایش پیدا کرده است.

همچنین مبلغ تراکنش های روزانه بین بانکی نیز از طریق سامانه پایا ( انتقال وجه و پرداخت اقساط تسهیلات بین بانکی) ١٠٠ میلیون ریال می باشد.
لازم به تصریح است که انتقال وجه بین حساب های خود مشتری در سامانه همراه بانک بدون محدودیت مبلغ صورت می پذیرد و تأثیری در مجموع برداشت های روزانه به ازای هر حساب ندارد.
شایان توجه است؛ این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی هموطنان به خدمات الکترونیکی، با افزودن قابلیت های جدید به خدمات قابل ارائه از طریق همراه بانک، به تازگی نسخه ۴.٩٢ اندرویدی نرم افزار همراه بانک را روانه بازار کرد. که اساس کاربران می توانند علاوه بر دریافت خدمات قبلی، از امکان صدور مجوز برداشت بدون کارت از طریق دستگاههای خودپرداز با استفاده از نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران برخوردار شوند.
با استفاده از این قابلیت مشتری می تواند مجوز برداشت وجه بدون کارت را برای شخص دیگری صادر و ذینفع نیز با مراجعه به بیش از ۵ هزار دستگاه خودپرداز این بانک در اقصی نقاط کشور، وجه مورد نظر را برداشت کند. همچنین مشتریان در صورت همراه نداشتن کارت سپهر نیز می توانند از این امکان بهره ببرند.