جشن هفتمین سالگرد تاسیس بانک مشترک ایران-ونزوئلا با حضور مدیرعامل این بانک، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک توسعه صادرات ایران برگزار شد. در این مراسم مدیر عامل بانک ضمن تبریک وشادباش به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس بانک مشترک به بیان استراتژی فعلی و آتی و سایر موارد پرداخت.

به گفته داوود بنایی استراتژی اصلی بانک مشترک ایران و ونزوئلا در مقطع کنونی، ارائه خدمات بانکی متناسب با انتظارات، توقعات و خواسته‌های مشتریان بانک بخصوص در حوزه بانکداری بین المللی، با بهره‌گیری از آخرین خدمات بانکداری نوین است و بر اساس همین استراتژی، تمامی همکاران در تمامی رده‌های سازمانی صف و ستاد با تکیه بر دانش و تجربه در جهت دستیابی به این اهداف می بایست منسجم و چابک عمل ‌کنند. در همین راستا سیستم سوئیفت بانک مشترک ایران- ونزوئلا همانند کلیه بانکهای داخلی کشور به روز رسانی شده و قادر به ارائه خدمات گسترده بانکی است.

وی در ادامه با اشاره به این که به منظور موفقیت در عرصه بانکداری و خلق ارزش پایدار برای تمامی ذی‌نفعان، بانک مشترک با تکیه بر داشته ‏های ارزشمند خود به اجرای برنامه استراتژیک در راستای اهداف اساسی خود همت گمارده است گفت: در این رهگذر، این بانک در تلاش است جایگاه خود را در صنعت بانکداری ارتقا بخشد و این مهم تنها در سایه همفکری، همکاری و پیاده‏ سازی تفکر در عمل حاصل می‏ شود و نتایج ارزشمندی را برای سازمان رقم می‌زند.

بنایی در پایان جلسه با توصیه به اینکه با همدلی و وفاق سازمانی، پرتوان‌تر و مصمم‌تر از گذشته در ایفای وظایف و مسئولیت‌های سازمانی و حرفه‌ای‌ خود که همانا برنامه‌ریزی برای حفظ سود تمامی ذینفعان اعم از کارکنان، سهامداران و مشتریان است، حرکت کرده و تلاش خواهیم کرد در به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصادی کشور نقش موثرتری ایفا کنیم.