مدیر بازاریابی نمایندگی تویوتا گفت: در سال جدید ما ۵ خودرو جدید عرضه خواهیم کرد. ضمن آن که ما برای واردات خودروهای هیبریدی برنامه گسترده‌ای داریم.

مدیر بازاریابی نمایندگی تویوتا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در پاسخ به این پرسش که چرا بعضا یک مدل تویوتا با آپشن‌های گوناگون  به مشتری‌ها تحویل داده می‌شود؟ ، اظهار داشت: با وجود این که تحریم‌های هسته‌ای لغو شده است اما هنوز اثرات آن وجود دارد به طوری که ما برای تامین نیاز بازار مجبور شدیم از راه‌های مختلف خودرو وارد کنیم.

فرزاد صالحی ادامه داد: خودرویی که برای بازار خلیج فارس تولید می‌شود به طور حتم آپشن های متفاوتی با خودوریی که برای روسیه ساخته شده دارد، مثلا در اروپا خودرو با سانروف خیلی کم است چون نسبت به کشورهای حاشیه خلیج فارس آفتاب کمتری دارند.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر ما همیشه رتبه اول خدمات پس از فروش داشته‌ایم. این درحالی است که ما تحریم بوده‌ایم و علاوه بر تامین خدمات پس از فروش خودروهایی که خودمان به مشتری عرضه می‌کنیم به دیگر محصولات تویوتا نیز خدمات می‌دهیم.

صالحی تصریح کرد: در سال جدید ما ۵ خودرو جدید عرضه خواهیم کرد. ضمن آن که ما برای واردات خودروهای هیبریدی برنامه گسترده‌ای داریم؛ در سال ۹۵ سی و پنج درصد از خودروهایی که تویوتا به ایران صادر کرد هیبریدی بود و همین نشان می دهد که بازار ایران ظرفیت این نوع خودروها را دارد و مردم نیز از آن استقبال می کنند.