وارد کنندگان محصولات اپل بالاخره بعد از گذشت چند روز از عرضه جهانی گوشی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، این گوشی‌های هوشمند را به صورت غیررسمی (قاچاق) و بدون گارانتی با قیمتی بسیار بالا وارد بازار Store ایران کرده‌اند.

صف طولانی ثروتمندان ایرانی برای خرید آیفون قرمز با قیمت نجومی
شما می‌توانید آیفون ۷ قرمز با ظرفیت ۱۲۸ و ۲۵۶ را به ترتیب با قیمت ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان و ۵ میلیون تومان خریداری کنید این در حالیست که نسخه عادی آیفون ۷ در نسخه ۱۲۸ و ۲۵۶ با رنگ نقره‌ای، طلایی، مشکی، رزگلد و جت بلک به ترتیب در حدود ۳٫۱۲۰٫۰۰۰ تومان و ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان قیمت دارد.
همچنین آیفون ۷ پلاس قرمز با ظرفیت ۱۲۸ و ۲۵۶ به ترتیب با قیمت ۵٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان و ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان وارد بازار شده‌اند. یکی از وارد کنندگان غیر رسمی اپل در گفت‌وگو با ایلنا گفت: قیمت آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس قرمز در نسخه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت به دلیل افزایش موجودی در بازار و کاهش خریداران اولیه سقوط Fall شدیدی خواهد داشت و قیمت این گوشی‌ها در نسخه ۱۲۸ گیگابایت به دلیل طرفدار بیشتر، قیمت اولیه پایین‌تر و واردات بیشتر به  ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان و ۴٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد رسید. شایان ذکر است است که طبق گفته‌های اپل، بخشی از سود فروش آیفون‌های قرمز به صندوق جهانی  مبارزه با بیماری ایدز واریز خواهد داشت. همچنین جالب است بدانید که شاید این قیمت بالا برای عموم مردم طرفداری نداشته باشد اما در یکی از پاساژهای تهران سفارشات بسیار زیادی به صورت پیش خرید شده با قیمت‌های ۱۰ میلیون تا ۱۲ میلیون تومان نیز برای تعدادی از جوانان در سراسر ایران ثبت شده است